Matthie Kroezen

Voorzitter

m.kroezen@dorpsraadlonneker.nl 06-50516650

Portefeuille: Verkeer - buitengebied - Kidsrun Marathon - Speelbult

Herman Pegge

Secretaris en 2e voorzitter

h.pegge@dorpsraadlonneker.nl 06-14794863

Portefeuille: dorpsbudget - wonen - bestemmingsplannen - Dorpshuis

Thijs Melief

Penningmeester

t.melief@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: - Vliegveld Twenthe, Commissie Regionaal Overleg Airport Twente - 't Vaneker - Speelbult

Robert Reijnders

Lid

r.reijnders@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: Lonneker 2030 - verkeer - Jeugddorpsraad - Lonneker Molen

Hetty Bult

Lid

h.bult@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: Dorpsbudget - Jeugddorpsraad - Lonneker 2030 - Initiatiefkracht - tijdelijk groenberaad

Veronique Dercksen

Lid

v.dercksen@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: contact Aveleijn/de Spar - Bouwhuis - AED's - Lonneker Steumke

Mirco Bergink

Lid

m.bergink@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: Dorpshuis - Muziekkoepel - Markt Lonneker - Dorpsschouw

Karen Besselink

Lid

k.besselink@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: Wonen - bestemmingsplannen

Ruud Kemna

Lid

r.kemna@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: buitengebied - energievisie - duurzaamheid

Teun Veger

Lid

t.veger@dorpsraadlonneker.nl

Portefeuille: Energievisie - duurzaamheid