Matthie Kroezen

Voorzitter

06-50516650
m.kroezen@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Buitengebied (eerste aanspreekpunt)
• Marathon/Kidsrun (eerste aanspreekpunt)
• Verkeer
- Glasvezel Buitengebied (eerste aanspreekpunt)

Herman Pegge

Lid

06-14794863
h.pegge@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Secretaris
• Dorpsbudgetten (eerste aanspreekpunt)
• Bestemmingsplannen
• Glasvezel buitengebied (eerste aanspreekpunt)
• Buitengebied
• ‘t Vaneker
• Vliegveld

Bert Wering

Penningmeester

b.wering@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Penningmeester
• Digi inlooppunt (eerste aanspreekpunt)
• ACWO (eerste aanspreekpunt)

Henk Engbers

Lid

h.engbers@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Dorpsplein (eerste aanspreekpunt)
- Markt Lonneker (eerste aanspreekpunt)
- Onderhoud/Dorpsschouw

Robert Reijnders

Lid

r.reijnders@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Verkeer (eerste aanspreekpunt)
- Jeugddorpsraad

Christien Reinshagen

Lid

c.reinshagen@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Jeugddorpsraad
- Initiatiefkracht
- Dorpsbudget

Hetty Bult

Lid

h.bult@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Dorpsbudget

Veronique Dercksen

Lid

v.dercksen@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- AED's

Nicole Workel

Lid

n.workel@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Herinrichting gebied Dorpshuis

Thijs Melief

Lid

Vertegenwoordiger 'Vaneker

Portefeuille:

- Lid Commissie Regionaal Overleg Airport Twente

- Aanspreekpunt Evenementen terrein Vliegveld Twenthe

t.melief@dorpsraadlonneker.nl