Matthie Kroezen

Voorzitter

06-50516650 m.kroezen@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: • Buitengebied (eerste aanspreekpunt) • Marathon/Kidsrun (eerste aanspreekpunt) • Verkeer - Fietssnelweg F35

Herman Pegge

Lid

06-14794863 h.pegge@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: • Secretaris • Dorpsbudgetten (eerste aanspreekpunt) • Bestemmingsplannen • Aanspeekpunt sociale woningbouw

Bert Wering

Penningmeester

b.wering@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: • Penningmeester • Digi inlooppunt (eerste aanspreekpunt) • ACWO (eerste aanspreekpunt) - 2e voorzitter

Henk Engbers

Lid

h.engbers@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: - Sleutelhouder Muziekkoepel- Dorpsplein (eerste aanspreekpunt) - Markt Lonneker (eerste aanspreekpunt) - Onderhoud/Dorpsschouw

Robert Reijnders

Lid

r.reijnders@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Verkeer (eerste aanspreekpunt)
- Jeugddorpsraad

Christien Reinshagen

Lid

c.reinshagen@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: - Groenberaad - Initiatiefkracht - Dorpsbudget

Hetty Bult

Lid

h.bult@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: - Dorpsbudget- Jeugddorpsraad

Veronique Dercksen

Lid

v.dercksen@dorpsraadlonneker.nl Portefeuille: - AED's- aanspreekpunt Aveleijn de Spar

Nicole Workel

Lid

n.workel@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Herinrichting gebied Dorpshuis

Thijs Melief

Lid

Vertegenwoordiger 'Vaneker

Portefeuille:

- Lid Commissie Regionaal Overleg Airport Twente

- Aanspreekpunt Evenementen terrein Vliegveld Twenthe

t.melief@dorpsraadlonneker.nl