Matthie Kroezen

Voorzitter

06-50516650
m.kroezen@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Buitengebied (eerste aanspreekpunt)
• Marathon/Kidsrun (eerste aanspreekpunt)
• Verkeer
- Glasvezel Buitengebied (eerste aanspreekpunt)

Herman Pegge

Lid

06-14794863
h.pegge@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Secretaris
• Dorpsbudgetten (eerste aanspreekpunt)
• Bestemmingsplannen
• Glasvezel buitengebied (eerste aanspreekpunt)
• Buitengebied
• ‘t Vaneker
• Vliegveld

Bert Wering

Penningmeester

b.wering@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• Penningmeester
• Digi inlooppunt (eerste aanspreekpunt)
• ACWO (eerste aanspreekpunt)

Karel Roeloffzen

Lid

k.roeloffzen@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- AED (eerste aanspreekpunt)
- Dorps Plan Plus coördinatie (eerste aanspreekpunt)
- Groenberaad (eerste aanspreekpunt)
- Dorpsbudgetten
- Vliegveld (eerste aanspreekpunt)
- Woonvisie/seniorenwoningen. (eerste aanspreekpunt)
- Leisure

Paula Cirk

Lid

p.cirk@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
• 2e secretaresse

René de Jong

Lid

r.dejong@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Bestemmingsplannen (eerste aanspreekpunt)
- Commissievergaderingen Noord (eerste aanspreekpunt)
- Groenberaad
- Verkeer

Hans Strootman

Lid

h.strootman@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Attent (eerste aanspreekpunt)
- Nieuwjaarsreceptie (eerste aanspreekpunt)
- Dorpsbudget
- Mini-marathon

Henk Engbers

Lid

h.engbers@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Dorpsplein (eerste aanspreekpunt)
- Markt Lonneker (eerste aanspreekpunt)
- Onderhoud/Dorpsschouw

Robert Reijnders

Lid

r.reijnders@dorpsraadlonneker.nl
Portefeuille:
- Verkeer (eerste aanspreekpunt)
- Jeugddorpsraad